אודות

מידע מעשיר אודותינו

 

אודות המרכז לאומניות לחימה 

לוגו - סמל המרכז לאומניות לחימה

 

המרכז לאומנויות לחימה, הוא מוסד לאימון שיטות ואומניות לחימה אשר יוסד בשנת 2013 כתוצאה מחוסר מקום הנותן מענה אותנטי אמיתי ויחד עם זאת באופן תומך ואישי על כל הנתונים במרכיבי אמן הלחימה העתידי.

עיקר עיסוקנו הוא בשיטת ואומנות הלחימה ג'יט קון דו - דרך האגרוף המיירט - פרי פיתוחו של ברוס לי. 

 

עם זאת, וכ'מרכיב משלים' אנו עוסקים בשיטות המשלימות כושר גופני וגמישות , מומחיות מסויימת בכלי נשק וכד'.

בין היתר אנו נוגעים בצורה יסודית אך בסיסית ב: ווינג צ'ון, וו-שו צ'נגצ'ואן, איגרוף מערבי, קאלי, לוחמה בטרור ועוד.

אנו שמים דגש מודגש על טכניקה מושלמת אחרי הבנה מעמיקה למה היא נועדה, ואיך פועלים איתה. דיוק, כוח, גמישות, מהירות וחדות בכל תנועה בהתאם לעקרונות השיטה או האומנות המתורגלת בשיעור - אימון.

בראש מעיינו עומד המתאמן, מטרתנו היא להעביר לו את החומר הלימודי, לאמן אותו, לוודאות שהוא מבין, מכיל מקיף ויודע את תוכן חומר הלימודים, חלק מסט כישוריו הוא ביצוע טכינקה, בהתבססות על אידאולגיה פילוסופית ומדע מדוייק רלוונטי אקטואלי, אינדבדאולי יחודי ומיוחד למתאמן.

בשונה משיטות ואומניות לחימה רבות וטובות, אנו נוקטים בשיטה, בה המתאמן לא מקבל את הדברים כמובנים מאליו, אנו, כמו כולם, תמיד חותרים להגיע לאמת האבסולוטיות. בהתאם לכך, שאלות ואתגרים הם דבר שמעצים את עצם קיומנו, ומשפר מחדד, וממקצע את כישורנו כאמני לחימה.

דגש על הופעה מכובדת ורשמית, כזו המכבדת את המרכז לאומניות לחימה, את המאמנים ואת המתאמנים, ללא יוצא מן הכלל.

שימת לב מיוחדת על כבוד והערכה, למרכז לאומניות לחימה כמוסד, המאמן, חברינו לשורות האימונים, חומר הלימודים, אולם האימונים - יהיה באשר יהיה, צורת האימון, וציוד האימונים.

אנו יודעים שבהשקעה על בסיס ערכינו, ושמירה על הכללים המתבקשים, שמירת המשמעת, קוד הלבוש, והכבוד המתבקשים, הקשבה והערכה, וכבוד למאמנים נוצרת פלטפורמה רצינית, אמיתית, חזקה ובריאה, בה ניתן 'ללמוד וללמד לשמור ולעשות', להביא את רמת הבנתנו המקצועית, ויכולת ביצוענו הפרקטיים מעבר לשיא שהולך ומתעצם.

כחלק מהיותנו גוף תומך מפתח, ומעצים כל אמן לחימה בפני עצמנו, נשמח ונקווה שנצליח להענות לכל בקשה או אתגר בפן הלימודי - אקדמאי, פילוספי. או הפיזי - הפרקטי. 

מידע נוסף שלא הצלחתם להשיג או להבין על בוריו.

כלי נשק או עזרי ואביזרי אימון שתרצו לרכוש, ועוד.

 

תמיד, כאן, אתכם ובשבילכם... צרו קשר דרך האתר, המייל או הטלפון הודעות טקסט או הודעות וואטספ, ונענה!

 

בברכת הצלחה בכל, מכבד, מוקיר ומעריך,

יו"ר הנהלת המרכז לאומניות לחימה. 

כ
 

סמל.png

הקוואן המרכזי - סניף ירושלים

התלמידים מסביב לסי-פו אופיר משה (באמצע)

המרכז לאמנויות לחימה סניף ירושלים

אודות המרכז

סי-פו אופיר משה מלמד כבר 23 שנה את אומנות הלחימה ג'יט קון דו, במקומות שונים בארץ.

המרכז לאומנויות לחימה קם לפני מספר שנים, בעקבות הבנה שונה של השפעת אמנויות הלחימה על התלמידים והמתאמנים אצל סי-פו משה, באימונים ובחיי היום יום. אמנות הלחימה מעניקה כלים לבניית חיים בריאים יותר ומשפרת את המאפיינים האישיים אצל כל מתאמן ומתאמן, כגון: שיפור ביטחון עצמי, סדר וארגון, משמעת עצמית, שיפור ביכולות גופניות (קאורדינציה, שיווי משקל, גמישות, מהירות וכו').

 

 

 

 

 

 במרכז ישנו צוות מדריכים מקצועיים ובעלי וותק – הנותנים מענה לכלל התלמידים והמתאמנים תחת המרכז, בשיעורים, אימונים, סדנאות, חוגים, סמינרים ועוד. כמו כן המרכז מעביר אימונים לקבוצות ומוסדות כמו בתי-ספר, תלמודי תורה, תיכונים, ישיבות, חברות-אבטחה ומשרדים-ממשלתיים.

תחת המרכז ישנו כמה סניפים ברחבי הארץ: ירושלים; צור-הדסה; ביתר-עילית; מודיעין; מודיעין-עילית; קריית-ספר; חולון; בת ים.
בין התלמידים - התלמידים תחת הדרכתו של סי-פו אופיר משה: מאמנים לשיטות שונות כגון; טאקואנדו, קראטה, ווינג צ'ון, צ'וי לי פוט, וו שו - צ'אנג צ'וי ועוד. האימונים במרכז מועברים לכל המגזרים. האימונים במרכז אינם מעורבים. במרכז מתקיימים שיעורים לכלל הגילאים.

סי-ג'ו ברוס לי (משמאל),

מתאמן ווינג-צ'ון עם הגראנד מאסטר ייפ מאן

ברוס לי עם ייפ מאן

סי-ג'ו ברוס לי

מדגים את טכניקת ה"וואן אינץ' פאנץ'"